.::. حوزه معاونت سما .::.

مدارس سنگرهای شکست ناپذیر انقلاب هستند

جمعی از کارکنان، آموزگاران، اساتید، دانش آموزان و دانشجویان سما زنجان به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس با فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان دیدار و گفتگو کردند.

تاریخ: 1399/07/05 - 22:36


مدارس سنگرهای شکست ناپذیر انقلاب هستند

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی (سما) دانشگاه آزاد اسلامی زنجان جمعی از دانش آموزان مدارس سما و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان با سردار پاسدار جهانبخش کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان به مناسبت هفته دفاع مقدس دیدار کردند.

دکتر فیروزفر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان در ابتدای این دیدار هفته دفاع مقدس را فرصتی برای یادآوری رشادتها و ایثارگری های ملّت ایران به نسل جوان است و تاکید کرد:جنگ را جوانان ۱۳ و ۱۴ ساله اداره کردند و ابرقدرت ها را به شکست و انزوا کشاندند.

فیروزفر ادامه داد: باید  در برابر همه ایثارگرانی سر فرود آوریم که برای دفاع از کیان کشور و دین جانشان را فدا کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی زنجان با یادآوری اینکه دانشگاه آزاد اسلامی یادگار ارزشمند امام راحل و انقلاب است، تصریح کرد:  این دانشگاه وظیفه تعلیم و تربیت جوانان را عهده دار است و  تلاش های زیربنایی وسیعی برای تحول در آموزش و علوم انسانی در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان طی دوسال گذشته صورت گرفته است.

در ادامه سردار جهانبخش کرمی فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) زنجان با تاکید بر لزوم مهارت افزایی جوانان و نوجوانان به بصیرت سیاسی؛ خاطر نشان کرد: سند تحول بنیادین در نظام آموزش و پرورش طرح بسیار مهم و مبارکی است که فعلا اجرایی و عملیاتی نشده است.

سردار کرمی ادامه داد: دشمن در تلاش برای مقابله با بیانیه گام دوم انقلاب و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است اما اما مدارس ما به عنوان سنگر های شکست ناپذیر انقلاب و دانش آموزان ما به عنوان سربازهای شکست ناپذیر انقلاب اجازه پیروزی دشمن را نخواهند داد.

وی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز گفت: شهدای ما با بصیرت، ایمان و اعتقاد حسین وار جنگیدند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) زنجان در ادامه با تاکید بر اینکه جنگ تحمیلی با هدف از بین بردن انقلاب اسلامی ایران بود، گفت: دشمن نمی‌تواند با نفوذ به مدارس و جوانان و نوجوانان انقلاب اسلامی را شکست دهد.

سردار جهانبخش کرمی با بیان اینکه انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا، اشک چشم مادران شهدا و ولاین فقیه در اوج قدرت و عزت است گفت: سپاه پاسداران با عملیاتی نمودن منویات مقام معظم رهبری در همه صحنه‌ها حضور دارد.

در پایان این نشست تندیس یادبود دفاع مقدس از طرف دانش آموزان سما به فرمانده محترم سپاه انصار المهدی (عج) زنجان اهدا شد.