.::. معاونت پژوهشی .::.

گروه تحقیق و پژوهش اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در راستای جلب مشارکت پژوهشگران در تحلیل،حل مسائل و چالش های آموزش و پرورش برای اولویت های پژوهشی فراخوان منتشر می نماید.
نهمین دوره جشنواره فرهیختگان شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور شناسایی و تشویق اعضای هیئت علمی، دانشجویان، دانش‌آموزان و فناوران این دانشگاه در زمینه های مختلف علمی، پژوهشی و فناوری «نهمین جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری فرهیختگان» را همانند سال های گذشته به صورت یکپارچه و ملی برگزار می کند. علاقمندان میتوانند مدارک و مستندات خود را حداکثر تا تاریخ 10 آذرماه 1400 به پژوهش دانشکده ها تحویل نمایند. جزئیات شرکت در جشنواره در بخشنامه شماره 47418 مورخ 5/08/1400 بصورت کامل در دسترس می باشد.
دسترسی متن باز full paper بانک اطلاعات نشریات کشور جهت دانلود مقالات علمی – پژوهشی معتبر فارسی برای کاربران دانشگاه آزاد اسلامی زنجان
اخبار
لیست سخنرانی های تخصصی در هفته پژوهش

لیست سخنرانی های تخصصی هفته پژوهش (آذر99)

«بیشتر... ... » 29 آذر 1399
فراخوان حل مسئله نیاز فناورانه

ارائه راهکار و پیاده‌سازی بومی سیستم اسکادای تونل‌های ترافیکی شهری به منظور یکپارچه‌سازی و مدیریت هوشمند و جامع کلیه زیرسیستم‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری

«بیشتر... ... » 23 دي 1398
رونمایی کتاب شاهراه بلاغت فارسی

در نشستی با همکاری روزنامۀ مردم‌نو، مؤسسۀ پژوهش‌های رسانه‌ای شمالغرب و دانشگاه آزاد اسلامی زنجان از کتاب «شاهراه بلاغت فارسی» نوشتۀ دکتر حسین آریان رونمایی شد.

«بیشتر... ... » 23 دي 1398
رونمایی کتاب مدیریت استراتژیک سرمایه انسانی

در نشستی با همکاری روزنامۀ مردم‌نو، مؤسسۀ پژوهش‌های رسانه‌ای شمالغرب و دانشگاه آزاد اسلامی زنجان از کتاب «رمدیریت استراتژیک سرمایه انسانی» نوشتۀ دکتر هما درودی، دکتر محمد حسین ربیعی رونمایی شد.

«بیشتر... ... » 14 دي 1398
رونمای کتاب روش‌ها و فنون طراحی شهری

در نشستی با همکاری روزنامۀ مردم‌نو، مؤسسۀ پژوهش‌های رسانه‌ای شمالغرب و دانشگاه آزاد اسلامی زنجان از کتاب «روش‌ها و فنون طراحی شهری» نوشتۀ دکتر مهدی ساشورپور، دکتر علی شکوهی و مریم ابراهیم‌خانی رونمایی شد.

«بیشتر... ... » 01 دي 1398
رونمایی کتاب مبانی بیوشیمی فیزیک جناب آقای دکتر صلوتی

در اولین نشست از سری نشست‌های رونمایی کتاب که با همکاری روزنامه مردم نو، موسس پژوهش‌های رسانه‌ای شمالغرب و دانشگاه آزاد اسلامی زنجان برگزار می‌شود از کتاب مبانی بیوشیمی فیزیک توسط جناب آقای دکتر صلوتی رونمایی شد.

«بیشتر... ... » 30 آذر 1398
اختتامیه اولین دوره هم نشست های گروه های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان زنجان

در اختتامیه اولین دوره هم‌نشست‌های گروه‌های آموزشی دانشگاه آزاد مطرح شد؛

«بیشتر... ... » 30 آذر 1398
آئین بزرگداشت روز پژوهش و تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده استان

آئین بزرگداشت روز پژوهش و تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده استان زنجان با حضور دکتر حقیقی استاندار محترم زنجان و روسای دانشگاه های استان زنجان ، پژوهشگران ، محققان ، اساتید ، دانشجویان و مدیران دستگاه های اجرایی استان زنجان در سالن علامه طباطبایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان برگزار گردید.

«بیشتر... ... » 30 آذر 1398
برگزاری استارتاپ صنایع فناور (کارا صنعت)

نخستین رویداد استارت‌آپی با حضور شرکت شهرک‌های صنعتی زنجان، شرکت صنایع فناور و کارا صنعت و تعدادی از شرکت‌های فناور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان برگزار شد.

«بیشتر... ... » 16 آذر 1398
پشتیبانی بنیاد ملی نخبگان از دانشجویان صاحب استعداد برتر نوورود در سال تحصیلی 99-1398

به اطلاع می‌رساند بنیاد ملی نخبگان بر اساس آیین‌نامه «پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور» در سال تحصیلی 99-1398 اعتبارها و تسهیلاتی را به دانشجویان صاحب استعداد برتر نوورود (ورودی مهر 98 و بهمن 97 در مقاطع تحصیلی مختلف) دانشگاه‌ها و مراکز آموزش‌عالی کشور اعطا می‌کند.

«بیشتر... ... » 05 آبان 1398