.::. معرفی مركز رشد واحد زنجان .::.

مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی زنجان در راستای عمل به رسالت علمی، فرهنگی و اجتماعی خویش و گام برداشتن در مسیر جهش تولید و حمایت از مدافعان سلامت و بهداشت، تصمیم به برگزاری به اولین مسابقه آنلاین ایده پردازی سلامت و بهداشت جذب ایده ها و محصولات فناورانه و نوآورانه در زمینه سلامت و بهداشت به ویژه در حوزه مبارزه با کرونا و دوران پسا کرونا گرفت تا بتواند با هدایت، حمایت و آموزش افراد دارای ایده و محصول (کمیته محصول) با استفاده از فرایند آموزش مفاهیم استارت آپی، بوم مدل کسب و کار، تیم سازی و در نهایت شناسایی، پذیرش، ارزیابی، شتابدهی و سرمایه گذاری بر روی ظرفیت های استارت آپی در این حوزه، نقش آفرین باشد.
مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی زنجان در راستای عمل به رسالت علمی، فرهنگی و اجتماعی خویش و گام برداشتن در مسیر جهش تولید و حمایت از کسب و کارهای خانگی اقدام به فراخوان اولین مسابقه کسب وکارهای خانگی(ایده خونه) دارای نوآوری و فناوری نموده است.
معرفی مركز رشد واحد زنجان

مركز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان با مساحت تقریبی 1500 مترمربع زير بناى مفيد از سال 1394 از ايجاد و توسعه مشاغل جديد توسط كارآفرينان در چهارچوب واحدهاى نوپاى فعال، صاحبان ايده در حوزه فناوري هاى پيشرفته، اهداف اقتصادى مبتنى بر دانش فنی و اقتصاد دانش بنیان حمایت مى كند تا براى حضوری فعال، مفید و مستقل در زمینه توسعه اقتصادى و فناورانه در سطوح ملى و بین المللی آماده گردند. اين مركز در آذر ماه سال 1393 موفق به اخذ مجوز اولیه راه اندازی مرکز رشد گرديد.

اخبار
ثبت نام در اولین مسابقه آنلاین ایده پردازی سلامت و بهداشت

به همت مرکز رشد و باشگاه پژوهشگران جوان و نخیگان برگزار می شود

«بیشتر... ... » 28 ارديبهشت 1399
ثبت نام در کارگاه آموزش مقدماتی ثبت اختراع

با ارائه گواهینامه معتبر از کانون پتنت ایران

«بیشتر... ... » 18 اسفند 1398
ثبت نام اشتغال در رویداد صدک

صدک اولین برنامه حضور فعال نمایندگان صنایع بزرگ بمنظور مصاحبه و گزینش دانشجویان و فارغ التحصیلان توانمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان

«بیشتر... ... » 24 بهمن 1398
آغاز ثبت نام در رویداد صدک

صدک اولین برنامه حضور فعال نمایندگان صنایع بزرگ بمنظور مصاحبه و گزینش دانشجویان و فارغ التحصیلان توانمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان

«بیشتر... ... » 19 بهمن 1398