.::. کلاس های آموزشی بر خط .::.

اطلاعیه شماره 10

-

تاریخ: 1399/03/19 - 22:02


بسمه تعالی

قابل توجه دانشجویان محترم

با عنایت به دستورالعمل امتحانات پایان ترم نیمسال دوم 99-98 به شماره ۱۵۲/77ص/۹۹ و مصوبات هیات رئیسه واحد، موارد زیر به اطلاع می­رسد:

به جز دروس عمومی و دروس گروه معارف اسلامی، مابقی امتحانات به  صورت حضوری برگزار خواهدشد.

ارزشیابی کلیه دروس دوره دکتری تخصصی بر عهده اساتید نهاده شده است. بر این اساس ارزشیابی دانشجویان دکتری به تشخیص استاد مربوطه و با هماهنگی دانشجویان می­تواند به صورت  منظور کردن نمرات مستمر کلاسی، پروژه، ارزشیابی شفاهی و یا کتبی صورت پذیرد.

با توجه به افزایش بازه امتحانی و تغییر گسترده در برنامه امتحانات لازم است دانشجویان محترم برنامه امتحانی خود را از سامانه جامع دانشگاه آزاد اسلامی (از همان قسمت ثبت نام و ثبت نمره اینترنتی) ملاحظه فرمایند. امتحانات کتبی- حضوری در چهارنوبت به شرح جدول زیر انجام می پذیرد:

 

 

نوبت اول

نوبت دوم

نوبت سوم

نوبت چهارم

ساعت امتحان

10-8

13-11

16-14

19-17


 

 

 

از حضور زود هنگام در محل حوزه امتحانی و توقف در آن بعد از پایان امتحان، خودداری شود.

در تمام مدت از ماسک (و حتی‌المقدور دستکش) استفاده شده و بهتر است ماسک و دستکش ذخیره همراه داشته باشید.

از تجمع، دست دادن و صحبت مستقیم با دانشجویان در محیط حوزه امتحانی و هنگام تردد در مسیرها خودداری شود.

توصیه می گردد دانشجویان ملزومات و مایحتاج خود را به صورت شخصی تهیه کرده و با خود به جلسه امتحان برده و به هیچ عنوان از وسایل اشتراکی استفاده نشود.

از دست زدن و نشستن بر روی صندلی امتحانی دیگران خودداری شود. به عبارتی تنها و مستقیماً بر روی صندلی که شماره دانشجو روی آن نصب شده است، استفاده شود.

امتحانات دانشکده علوم انسانی در سایت امام (ره) (در سالن ورزش، ساختمان شهید شهریاری و سهروردی) و دانشکده مهندسی و علوم پایه در ساختمان روزبه برگزار خواهد شد. محل دقیق امتحان در کارت ورود به جلسه امتحان درج شده است.

ارائه کارت ورود به جلسه امتحان الزامی می باشد.

دانشجویان غیر بومی در صورت تمایل می توانند امتحان خود را در نزدیک ترین واحد دانشگاهی محل سکونت خود بدهند. لازم است جهت ثبت نام به آدرس اینترنتی Azmoon99.iau.ac.irمراجعه نمایید.

در خصوص نحوه‌ محاسبه نمره دروس عمومی گروه معارف اسلامی به آدرس http://iauz.ac.ir/sites/majaziمراجعه نمایید.