.::. حوزه معاونت اداری مالی .::.

دبیرخانه مرکزی

دبیرخانه مرکزی واحد

تاریخ: 1399/05/28 - 01:19


دبیرخانه مرکزی

         

رئیس دبیرخانه مرکزی و مسئول پاسخگو : آقای حسن بابایی      شماره تماس      33114234دبیرخانه مرکزی واحد واقع در ساختمان اداری مرکز اصلی گردش کلیه مکاتبات و خروجی‌های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد است، در این بخش کلیه نامه‌ها با موضوعات آموزشی، دانشجویی، پژوهشی ، اداری، فرهنگی و ... ثبت و به عناوین مرتبط ارجاع می‌گردد. مسئولیت دبیرخانه به عهده آقای حسن بابایی است . در سال 89 اتوماسیون اداری (رایورز) به دستور معاونت اداری و مالی وقت نصب و راه اندازی شد و کلیه مراوده های اداری از طریق این سیستم ارجاع و ارسال می شود.

در سال 94 با نصب و راه اندازی شبکه یکپارچه دولت (سیماد2و 3) نامه های اداری به سایر ادارت استان و کشور از طریق این سیستم ارجاع می شود


دبیرخانه مرکزی واحد تلاش دارد ضمن ایجاد ارتباطی مثبت و تعاملی مناسب با تمامی قسمت‌های دانشگاه،  در راستای اهداف مقدس  آموزش عالی، گام بردارد و این امر بدون همکاری سایر قسمت ها میسر نخواهد بود. تسریع در امر پاسخگویی به مراجعین و دانشجویان محترم و تکریم ارباب رجوع از اهداف مهم دبیرخانه می‌باشد. همکاران حوزه دبیرخانه مرکزی، تمامی سعی و تلاش خود را در جهت ارتقاء کیفی و فنی و خدمات دهی بهتر به مراجعین انجام می‌دهد.
 

جهت استفاده از اتوماسیون اداری (از شبکه داخلی دانشگاه) از لینک زیر استفاده نمایید

http://172.27.2.10/eOffice/Login.aspx?logoff=1

 

جهت استفاده از اتوماسیون اداری (خارج از دانشگاه) از لینک زیر استفاده نمایید

http://37.152.161.68/eoffice