.::. حوزه معاونت امور آموزشی .::.

راهنمای ثبت نام ورودی های جدید

راهنمای ثبت نام ورودی های جدید

تاریخ: 1399/08/07 - 02:03


به نام خدا

ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان عزیز خواهشمند است وارد سامانه آموزشیار به آدرس  edu.iau.ac.ir  شده و طبق راهنمای موجود در سامانه اقدام به ثبت اطلاعات و ثبت مدارک مورد نیاز نمایند. در ضمن دقت نمایید در سامانه آموزشیار راهنما و فایل های مورد نیاز جهت ثبت مدارک به صورت غیرحضوری و همچنین ارسال مدارک توسط پست قرار داده شده است. به دقت آنها را مطالعه نمایید.

 

نکته مهم: پس از ثبت مدارک توسط شما در سامانه آموزشیار و تایید آن توسط دانشگاه، با شما تماس گرفته شده و شماره دانشجویی دائم را اطلاع خواهند داد. همچنین می توانید شماره دانشجویی دائم 14 رقمی خود را از راهنمای شماره 3 دریافت نمایید. پس از واریز شهریه از طریق سامانه آموزشیار، انتخاب واحد از طرف دانشگاه انجام می گردد.

 

راهنمای شماره 1: ورود به آموزشیار و ثبت اطلاعات 

 

راهنمای شماره 2: فیلم آموزشی راهنمای ثبت نام در آموزشیار

 

دانشجویان عزیزی که مدارک خود را در آموزشیار بارگذاری نموده و از طرف دانشگاه تایید شده است، جهت واریز بخشی از شهریه، باشماره دانشجویی دایم 14رقمی خود که با کد ۳۹۹ شروع می شود وارد آموزشیار شوید. کد کاربری و رمز عبور ، شماره دایم دانشجویی می باشد.

 

راهنمای شماره 3: دریافت شماره دانشجویی دائم و واریز شهریه

 

 

تسهیلات ویژه دانشگاه آزاد اسلامی برای ثبت‌نام غیرحضوری دانشجویان جدیدالورود در ایام کرونا/ توافق با شرکت ملی پست و سازمان نظام وظیفه

 

راهنمای شماره 4: مشاهده اطلاعیه مربوط به تحویل مدارک از طریق پست

چک لیست مدارک لازم جهت تحویل به پست

راهنمای شماره 5: مشاهده اطلاعیه مربوط به خدمات غیرحضوری نظام وظیفه از طریق پست

مراکز پستی طرف قرارداد

 

 

مدارک مورد نیاز ثبت نام نیم سال اول 1400-1399 دانشجویان پرستاری و مامائی - دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان