.::. حوزه امور عمرانی دانشگاه .::.

پروژه های در حال بهره برداری مجتمع علامه

مجتمع علامه

تاریخ: 1399/05/28 - 03:45


 

 

مجموعه ورزشی شماره 1 - اداری :

 

 داراي 1960 متر مربع زيربنا بوده و جهت استفاده در انواع رشته هاي ورزشي مانند: بدمينتون، بسكتبال، واليبال، فوتبال داخل سالن، و... طراحي و اجرا گرديده است. در کنار این مجموعه بخش مدیریتی و اداری قرار گرفته است.

 

.

 

 

 

 

 

 

ميهمانسرا و استادسرا:

 به مساحت 1850 متر مربع در 5 طبقه جهت اسكان اساتيد و ميهمانان دانشگاه در سال 1378 به بهره برداري رسيده و داراي حدود35 اتاق دو تخته و چهار واحد سوئيت دو خوابه و نيز لابي، اتاق جلسات و سالن پذيرايي در طبقات مي باشد.

 

 

ساختمان ورزشي شماره 2( سالن كشتي و سالن بدن سازي):

ساختمان ورزشی شماره 2 به مساحت 700 متر مربع در حال بهره برداري مي باشد.ساختمان به دو قسمت مجزا با ورودی مستقل تقسیم گردیده.قسمت غربی جهت تمرینهای پروش اندام با لوازم و تجهیزات خاص خود و قسمت شرقی(سالن کشتی) دارای کف پوش و دیوارپوشهای مخصوص می باشد.

 

 

ساختمان مهديه و بخش مرجع دانشگاه:

 مهديه دانشگاه واقع در مجتمع علامه به مساحت 1964 متر مربع در 2 طبقه در سال 1384 شروع و در سال 1385 مورد بهره برداري قرار گرفته است.طبقه اول به عنوان نمازخانه به دو بخش خواهران و برادران تفكيك گرديده و طبقه همكف به عنوان سالن مطالعه (قرائت خانه) در دو قسمت خواهران و برادران در حال بهره برداري مي باشد.

 

 

زمين فوتبال(چمن شماره1)واقع در مجتمع علامه:

داراي 2295 متر مربع مساحت كه مجهز به سيستم آبياري تحت فشار و مكانيزه بوده كه جهت رفاه و برگزاري كلاسهاي آموزشي مورد بهره برداري قرار مي گيرد.

 

 

پاركينگ مسقف مجتمع علامه :

 به مساحت 1200 متر مربع در مجتمع علامه مورد بهره برداري قرار گرفته است.

 

محوطه سازی مجتمع علامه:

 عملیات محوطه سازی و زیبا سازی محیط و استفاده بهینه از فضا نیز از وظایف معاونت عمرانی می باشد،بطوری که در مجتمع علامه فضایی بالغ بر 40000 متر مربع از جمله محوطه سازی پیرامون دانشگاه، محوطه سازی ورودی و آبنمای ورودی، محوطه سازی پیرامون مهدیه،ساختمان اداری، استادسرا،فازهای 2و3 و اطراف سلف سرویس محوطه سازی شده است.

 

 

ساختمان های آموزشي (مدارس الگو):

در ضلع جنوبي و مقابل ورودي مجتمع علامه با فضايي به مساحت 5698 متر مربع در 2 طبقه در حال تبدیل به مدارس الگوی دانشگاه آزاد اسلامی است  است. ساختمان آموزشي فاز 1 داراي 20كلاس درس مي باشد.

 

 

 

ساختمان آموزشي فاز2 :

 با مساحت 3220 متر مربع زير بنا و در 4 طبقه اجرا شده است.اين بنا داراي 20 كلاس درس و اتاق های اداری مي باشد. که تا زمان تکمیل چرخه دانش آموزان به عنوان حوزه معاونت سما مورد بهره برداری قرار گرفته است.

 

 

ساختمان آموزشي فاز3:

اين بنا به مساحت 5186 متر مربع و در 4 طبقه واقع گرديده و داراي 12 كلاس درس معمولی و 8 کلاس بزرگ مي باشد. برنامه فعلی این حوزه استفاده به عنوان دبیرستان دوره دوم آموزشی سما می باشد

 

 

كتابخانه علامه:

واقع در مجتمع علامه دانشگاه داراي مساحت 2080 متر مربع زير بنا مي باشد كه به عنوان كتابخانه مرجع مورد استفاده قرار مي گيرد. كتابخانه داراي 62831 جلد كتاب غير مرجع و 6223 جلد كتاب مرجع مي باشد كه مورد استفاده دانشجويان و اساتيد قرار مي گيرد.

 

 

كارگاههاي آموزشي مجتمع علامه:

 اين كارگاهها به مساحت 1070 متر مربع در مجتمع علامه جهت برگزاري كلاسهاي درسي و آموزش عملي براي رشته هاي عمران و معماري و متالوژي در حال بهره برداري مي باشند.

 

 

آمفي تئاتر مجتمع علامه:

اين آمفي تئاتر به مساحت 2200 متر مربع زيربنا و با ظرفيت 600 نفر به همراه اتاق اپراتور و تجهيزات نورپردازي مي باشد.

 

 

آزمايشگاه ها:

آزمايشگاهها در مجتمع علامه به مساحت2650 مترمربع جهت استفاده دانشجويان تجهيز و در حال بهره برداري مي باشد.

 

 

 

كانال انرژي مجتمع علامه:

 

كانال انرژي (آدم رو) در مجتمع علامه به طول 600 متر در چهار جهت اين مجتمع جهت عبور لوله هاي تاسيساتي و كابلهاي برق در حال بهره بقرداري مي باشد.