.::. حوزه امور عمرانی دانشگاه .::.

پروژه های در حال بهره برداری مجتمع امام (ره)

سایت امام (ره)

تاریخ: 1399/05/28 - 03:05


مسجد فاطمه الزهرا(س):

ساختمان مسجد فاطمه الزهرا(س) با مساحت 2050 متر مربع در دو طبقه در سال 1388 به بهره برداري رسيده است. مسجد داراي شبستان اصلي (برادران) و شبستان خواهران، قرائت خانه برادران و قرائت خانه خواهران با سه ورودی مستقل و همچنین ورودی سرایداری و مسئول امور مسجد نیز می باشد.

 

ساختمان سهروردي(دانشكده علوم انساني و اجتماعي)

ساختمان دانشكده علوم انساني و اجتماعي (ساختمان سهروردي) واقع در مجتمع امام خميني(ره) به مساحت 8000 متر مربع در چهار طبقه در سال 1387 به بهره برداري رسيده است كه داراي حدود 30 کلاس درس، سايت اينترنت، آمفي تئاتر و قرائت خانه مي باشد.

 

ساختمان روزبه(دانشكده برق و كامپيوتر و IT)

این ساختمان در5 طبقه  به مساحت 6500 متر مربع احداث و در سال 1388 به بهره برداري رسيده است . دارای 26 کلاس درس،6 كارگاه، سایت اینترنت، کتابخانه و سالن چند منظوره می باشد.

 

پارکینگ مسقف مجتمع امام(ره):

 اين پاركينگها به مساحت 1000 متر مربع در كنار ساختمانهاي آموزشي جهت استفاده كاركنان و اساتيد،احداث و در حال بهره برداري مي باشد.

 

محوطه سازی مجتمع امام خمینی (ره):

در مجتمع امام خمینی (ره) فضایی بالغ بر 38184 متر مربع پیرامون دانشکده های علوم انسانی، برق، خوابگاه ها و مسجد فاطمه الزهرا(س) محوطه سازی شده ودر حال بهره برداری می باشد.

 

مجتمع ورزشي چند منظوره :

این مجموعه واقع در مجتمع  امام خميني(ره) به مساحت 3600 متر مربع با اسكلت سازه فضايي طراحي و اجرا شده است.ساختمان به پنج قسمت مجزا با ورودی های مستقل بصورت ورودی تماشاگران و ورزشکاران تقسیم گردیده. از امکانات این مجموعه می توان به سالن کشتی، سالن رزمی، سالن بدنسازی، سالن شطرنج، سالن هندبال، سونای خشک، رختکن اتاق مربیان، اتاق کنفرانس و بهداری جهت بهره برداری دانشجویان و مربیان اشاره نمود.

 

ساختمان آموزشي شهید شهریاری :

این ساختمان در 7 طبقه  به مساحت 10000 متر مربع احداث و در سال 1392 به بهره برداري رسيده است . دارای 56 کلاس درس و آتلیه ، سایت اینترنت، آزمایشگاه و سالن چند منظوره می باشد.

 

پاركينگ روباز مجتمع امام(ره) :

 پاركينگهاي روباز به مساحت 2200 متر مربع در داخل مجتمع و به مساحت 8415 مترمربع در خارج از مجتمع امام(ره) در حال بهره برداري مي باشد.