.::. دانشکده علوم تربیتی .::.

امتحانات

امتحانات

تاریخ: 1393/08/06 - 12:40


استاد ارجمند

با سلام و احترام

  

 

خواهشمند است سئوالات پايان ترم را آماده نموده (بصورت تایپی) و پس از قرار دادن در پاکت سوالات ( موجود در دفتر دانشکده ) انرا بصورت دربسته تحويل رئيس محترم آموزش دانشکده علوم تربیتی و روتنشناسی(آقاي اشرفی) فرماييد. در خصوص امتحانات پايان ترم دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی خواهشمند است به موارد ذیل توجه فرماييد:

 

-  سئوالات مربوط به دروس رشته هاي دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی ( مشخص شده در فرم ابلاغ امتحان پايان ترم شما)  فقط تحويل دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی (آقاي اشرفی ) گردد. لازم به عرض است که سوالات مربوط به ساير دانشکده ها به دانشکده مربوطه تحويل داده شود.

- خواهشمند است پاکت سئوالات را لااقل یک هفته قبل از برگزاري امتحان تحويل رئيس محترم آموزش دانشکده فرمائید. جهت اطلاع از تاریخ امتحان پایان ترم خود میتوانید با استفاده از رمز و کلمه عبور خود در سیستم ثبت نمرات دلنشگاه به آدرس زیر مراجعه نمایید. اساتیدی که از ترم جاری با دانشگاه شروع به همکاری نموده اند خواهشمند است جهت دریافت رمز و کلمه عبور به اداره ثبت نمرات دانشگاه، حضورا مراجعه نمایند.

www.iauz.ac.ir لینک ثبت نمرات

 

-  فرم محروميت دانشجو از امتحان پايان ترم را يک هفته قبل از شروع امتحانات  تحويل آموزش دانشکده فرمائید.

-  دفترچه راهنما برگزاري امتحانات پايان ترم دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی (شامل زمان و مکان برگزاري امتحانات دروس ) متعاقباً در ايميل هاي بعدي حضورتان ارسال خواهد شد و در سايت کامپيوتري دانشکده هم قابل دانلود خواهد بود.

در ضمن فرم خام سئوالات و فرم حذف دانشجو(بدلیل غیبت بیش از حد) در لینک خدمات آموزشی، قسمت امتحانات  دانشکده موجود است  

با سپاس فروان از همکاري صميمانه شما

      دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان

 

 

 دانلود فرم تشکیل کلاسهای جبرانی     

دانلود فرم خام سوالات در قالب word

دانلود فرم محرومیت دانشجو از امتحانات پایان ترم به دلیل غیبت بیش از حد آموزشی