.::. دانشکده پرستاری و مامایی .::.

جشنواره های آموزشی

فراخوان

تاریخ: 1394/11/24 - 19:27


جشنواره علوم پزشکی لقمان دو سال است که برگزار می شود و امسال سال سوم برگزاری است این جشنواره در سطح کل دانشگاه های واحدهای علوم پزشکی دانشگاه های آزاد اسلامی کشور برگزار می شود و شامل همه رشته های علوم پزشکی مانند پزشکی، دندانپزشکی، مامایی ،داروسازی،پرستاری و رشته های وابسته پزشکی است .

متولی برگزاری این جشنواره کدام واحد است ؟

مجری سومین دوره جشنواره لقمان حکیم واحد دندانپزشکی تهران دانشگاه آزاد اسلامی است .

در مورد محورهای این جشنواره توضیح دهید ؟

جشنواره علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در چهار حوزه آموزشی، پژوهشی ، خدمات سلامت و دانشجویی برگزار می شود .

ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره از تاریخ 26 مهر شروع شده و تا 19 آبان ماه ادامه دارد و متقاضیان می توانند مدارک خود را تا پایان وقت اداری 19 آبان به دبیرخانه اجرایی جشنواره ارسال کنند.

جشنواره یک سایت به نشانی http://jashnvareh.med.iau.ir/ دارد . 17 مهر فراخوانی برای واحدهای علوم پزشکی دانشگاه آزاد سراسر کشور ارسال و درباره این جشنواره ومحورهایش و اینکه علاقمندان به ثبت نام چگونه می توانند ثبت نام کنند از طریق معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اطلاع رسانی شد.

فرم جشنواره لقمان حکیم 1395(PDF)

 

 

 

Image result for ‫سومین جشنواره لقمان حکیم‬‎

 

 

 

 

 

فراخوان شرکت در هشتمین جشنواره آموزشی شهید مطهری

 

  هشتمین جشنواره آموزشی شهید مطهری همسان با جشنواره‌های ادوار گذشته با تأکید بر ارزشهای حاکم از جمله نوآوری و مرجعیت علمی در آموزش علوم پزشکی، معرفت دینی و تحکیم اخلاق حرفه‌ای و ارتقاء کیفی آموزشی در سطوح دانشگاهی و کشوری برگزار می گردد. 

حیطه های جشنواره: 

  1- تدوین و بازنگری برنامه های آموزشی 

 2 - روش ها و تکنیک های آموزشی 

  3- سنجش، ارزشیابی و اثر بخشی آاموزشی 

 4 - مرجعیت، رهبری و مدیریت آموزشی 

  5- مشاوره و راهنمایی  و فعالیت های فرهنگی و امور تربیتی و اجتماعی 

  6- محصولات آموزشی 

  لذا با توجه به مصوبه کمیته علمی هشتمین جشنواره آموزشی دانشگاهی و کشوری شهید مطهری، تمامی فرآیندها،‌ فعالیت‌ها و محصولات آموزشی ارسال شده توسط اعضای محترم هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و افراد فعال در زمینه آموزش علوم پزشکی، مورد داوری قرار  خواهد گرفت و فرآیندهای برتر و مطلوب دانشگاهی از بین آنها انتخاب خواهند شد. ضمن تقدیر از فرآیندهای برتر دانشگاهی در روز جشنواره دانشگاهی، فرآیندهای برتر دانشگاهی جهت شرکت در جشنواره کشوری معرفی خواهد شد . 

  در راستای شرکت در جشنواره توجه به نکات زیر ضروری است: 

  1. فرآیندهای ارسالی می بایستی در یکی ازحیطه های ششگانه ذکر شده باشند. 

  2. فرآیندهای معرفی شده در جشنواره های قبلی، واجد شرایط برای شرکت در جشنواره دانشگاهی سال 1394 نخواهند بود. 

  3. هر فرد می تواند حداکثر 3 فرآیند برای شرکت در جشنواره معرفی نماید. 

  4. هر فرآیند آموزشی باید حداقل دو نیمسال تحصیلی اجرا شده باشد ولی بیشتر از 5 سال از مدت اجرای آن نگذشته باشد. 

  5. ارائه نامه تأییدیه معاونت آموزشی دانشکده مبنی بر اجرا شدن فرآیند ضروری است. (فرمت تأییدیه در سایت جشنواره موجود می باشد) 

  6. فرآیندها و دستاوردهای آموزشی در دانشگاه توسط کمیته علمی جشنواره براساس شاخص های تعیین شده توسط کمیته علمی که در سایت جشنواره موجود است، بررسی و انتخاب می شوند. 

  7. تعدادی از فعالیت ها و دستاوردهای آموزشی برتر دانشگاهی برای شرکت در جشنواره کشوری معرفی و در صورت واجد شرایط بودن در جشنواره کشوری شرکت خواهند کرد. 

  8. دانشکده ها، گروه ها و افراد باید حداکثر تا 7 دی ماه1393 نسبت به معرفی فرآیندها و دستاوردهای آموزشی مطلوب خود اقدام نمایند. 

  9. اطلاعات مربوط به فرآیندهای معرفی شده باید در قالب فرم ثبت اطلاعات فرآیند در سایت جشنواره ارسال شود. 

  10. ارسال اطلاعات هر فرآیند در قالب فرم ثبت اطلاعات که در سایت جشنواره است، الزامی می‌باشد. در غیر این‌صورت جهت درج در کتاب جشنواره با مشکل مواجه خواهد گردید. 

  11. فرآیندهای برگزیده شده توسط کمیته علمی، در جشنواره دانشگاهی که در اردیبهشت ماه 1394 برگزار خواهد شد، مورد تجلیل قرار خواهند گرفت. 

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق سایت جشنواره www.muimotahari.ir اقدام فرمایید.

 

آپلود عکس