.::. اداره امور تحصیلات تکمیلی .::.

دفترچه تلفن

دفترچه تلفن

تاریخ: 1395/05/05 - 00:24


شماره های تماس دانشگاه آزاد اسلامی زنجان
برای تماس با دانشگاه ابتدا تلفن دانشگاه را گرفته سپس از اپراتور بخواهید به داخلی موردنظر وصل نماید.
 تلفن دانشگاه 7-02433421001

          معاونت آموزشی(معاون آموزشی: 2242 ، مدیر آموزشی: 2298 رئیس تحصیلات تکمیلی 2384 )

          معاونت دانشجويی (معاون دانشجویی: 2262 ، مدیر دانشجویی: 2228 )

         معاونت پژوهشی (معاون پژوهشی: 2336 ، مدیر پژوهشی: 2336)

         معاونت اداري مالی (معاون مالی: 2235، مدیر مالی:2380 )                                                                        

         دانشكده علوم پايه و پزشكي (رئيس دانشکده: 2367 ، معاون دانشکده: 2393 ، رئيس آموزش:  2209)

         دانشكده علوم انساني (رئيس دانشکده:  2300 ، معاون دانشکده:  2365 ، رئيس آموزش: 2258 )

         دانشكده فني و مهندسي (رئيس دانشکده: 2322 ، معاون دانشکده: 2322 ، رئيس آموزش: 2341 )

         دانشكده برق و كامپیوتر (رئيس دانشکده: 2400 ، معاون دانشکده: 2401 ، رئيس آموزش:  2407)

         دانشكده علوم تربيتي (رئيس دانشکده: 2467 ، معاون دانشکده: 2462، رئيس آموزش: 2473)

         صندوق رفاه: 2236

         امور شهریه: 2266

         امور خوابگاه: 2205

         امور نقل و انتقالات: 2206

 

ب) تماس از طریق شماره مستقیم:


          معاونت دانشجويی (معاون دانشجویی: 33423163 ، مدیر دانشجویی:33461223)

         معاونت پژوهشي (معاون پژوهشی: 33470156، مدیر پژوهشی:33470156)

         معاونت اداري مالی (معاون مالی: 33423162، مدیر مالی: 33443400)                                                                        

         دانشكده علوم پايه و پزشكي (رئيس دانشکده: 33461221، معاون دانشکده: 33420030، رئيس آموزش:  33461221)

         دانشكده علوم انساني (رئيس دانشکده:  33470292، معاون دانشکده:  33470291، رئيس آموزش: 33470295)

         دانشكده فني و مهندسي (رئيس دانشکده: 33460063، معاون دانشکده: 33460063 ، رئيس آموزش: 33420036)

         دانشكده برق و كامپیوتر (رئيس دانشکده: 33460463، معاون دانشکده: 33465080، رئيس آموزش:  33470280)

         دانشكده علوم تربيتي (رئيس دانشکده: 33467911، معاون دانشکده: 33420039، رئيس آموزش: 33471713)

         صندوق رفاه: 33465685   

         امور شهریه: 33460061

 

لیست رشته های دایر در دانشگاه به همراه مدیران گروه و کارشناسان مربو به هر رشته

دانشکده برق و کامپیوتر و صنایع

ردیف

عنوان رشته

مقطع

مدیر گروه

داخلی

کارشناس گروه

داخلی

1

برق

دکتری

دکتر مهدی بیگدلی

2411

خانم رجائی

2414

2

مهندسی برق- سامانه های برقی حمل و نقل

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر مهدی بیگدلی

2411

خانم رجائی

2414

3

مهندسي مالي

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر محمد حسن عبدالهی

 

خانم بریری

2403

4

مهندسیبرق –الکترونیک قدرت و ماشینهای الکتریکی

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر مهدی بیگدلی

2411

خانم رجائی

2414

5

مهندسي فناوري اطلاعات-شبكه‌هاي كامپيوتري

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر حسین برومند

2413

خانم رجائی

2414

6

مهندسی برق- مدارهای مجتمع الکترونیکر

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر مهدی بیگدلی

2411

خانم رجائی

2414

7

مهندسی برق- كنترل

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر مهدی بیگدلی

2411

خانم رجائی

2414

8

مهندسی برق- افزارهای میکرو و نانو الکترونیک

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر مهدی بیگدلی

2411

خانم رجائی

2414

9

مهندسي كامپيوتر-نرم افزار

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر حسین برومند

 

خانم رجائی

2414

10

مهندسي برق-قدرت

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر مهدی بیگدلی

2411

خانم رجائی

2414

11

مهندسی برق-برنامه ریزی و مدیریت سیستم های انرژی الکتریکی

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر مهدی بیگدلی

2411

خانم رجائی

2414

12

مهندسی برق- سیستم‌های الکترونیک دیجیتال

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر مهدی بیگدلی

2411

خانم رجائی

2414

13

مهندسی پزشکی

كارشناسي

دکتر مجید مرادلو

2411

ارسلان عمرانی

2408

14

مهندسی کامپیوتر فن آوری اطلاعات

كارشناسي

دکتر مهدی بازرگان

 

خانم بریری

2403

15

مهندسی صنایع

كارشناسي

دکتر محمد حسن عبدالهی

 

خانم بریری

2403

16

مهندسي صنايع - برنامه ريزي و تحليل سيستم ها

كارشناسي

دکتر محمد حسن عبدالهی

 

خانم بریری

2403

17

مهندسی کامپیوتر نرم افزار

كارشناسي

دکتر مهدی بازرگانی

 

اسدالله جهانگیری

2419

18

مهندسی برق

كارشناسي

دکتر مجید مرادلو

2411

ارسلان عمرانی

2408

19

مهندسي برق - قدرت

كارشناسي

دکتر مجید مرادلو

2411

ارسلان عمرانی

2408

20

مهندسي پزشكي-بيوالكتريك

كارشناسي

دکتر مجید مرادلو

2411

ارسلان عمرانی

2408

21

علمی کاربردی کامپیوتر نرم افزار

كارشناسي

دکتر مهدی بازرگانی

 

اسدالله جهانگیری

2419

22

مهندسی تکنولوژی برق

کارشناسی ناپیوسته

دکتر مجید مرادلو

2411

ارسلان عمرانی

2408

23

مهندسی تکنولوژی نرم افزار

کارشناسی ناپیوسته

دکتر مهدی بازرگانی

 

اسدالله جهانگیری

2419

24

مهندسي كامپيوتر-نرم افزار

کارشناسی ناپیوسته

دکتر مهدی بازرگانی

 

اسدالله جهانگیری

2419

25

علمی کاربردی الکتروتکنیک

کاردانی

دکتر مجید مرادلو

2411

ارسلان عمرانی

2408

26

علمی کاربردی نرم افزار

کاردانی ناپیوسته

دکتر مهدی بازرگانی

 

اسدالله جهانگیری

2419

 

 

رئیس آموزش: حسن احمدی   2407

ثبت نمرات: خانم فرهادی 2409

مسئول سایت: خانم دویرانی 2351

رئیس پژوهش: خانم رحیم پور 2413

مسئول آزمایشگاه: منصور بیگدلی 2404

مسئول کلاس: محرمعلی بهروزی نژاد 2402

 

 

دانشکده علوم پایه

ردیف

عنوان رشته

مقطع

مدیر گروه

داخلی

کارشناس گروه

داخلی

1

زیست شناسی- میکروبیولوژی

دکتری

دکتر رضا شاپوری

2363

خانم دشتی

2279

2

علوم جانوری- فیزیولوژی جانوری

دکتری

دکتر مهدی رهنما

2352

خانم  محمدی

2279

3

شیمی-شیمی آلی

دکتری

دکتر علیرضا کاظمی زاده

2367

خانم دشتی

2279

4

شيمي- شيمي آلي

 

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر علیرضا کاظمی زاده

2367

خانم دشتی

2279

5

شيمي فيزيك

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر سید محمدی شعاعی

-

خانم دشتی

2279

6

شیمی تجزيه

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر لیلا دولتیاری

2311

خانم دشتی

2279

7

شیمی داروئی

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر علیرضا کاظمی زاده

2367

خانم دشتی

2279

8

زيست شناسي - ژنتيك

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر ساناز مهمازی

2287

خانم ابتکار

2388

9

زيست شناسي -ميكروبيولوژي

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر رضا شاپوری

2363

خانم دشتی

2279

10

نانوشيمي

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر پروین اسکندری

2288

خانم دشتی

2279

11

ریاضی و آمار

کارشناسی

غلام حسین امیربستاقی

2311

خانم دشتی

2279

12

زيست فناوري (بیوتکنولوژی) ميكروبي

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر رضا شاپوری

2363

خانم ابتکار

2388

13

فيزيك-اتمي و مولكولي

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر روح ا... مرادحاصلی

2311

خانم دشتی

2279

14

زيست شناسي-علوم جانوري-فيزيولوژي جانوري

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر مهدی رهنما

2352

خانم محمدی

2279

15

نانو فيزيك

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر روح ا... مرادحاصلی

2311

خانم دشتی

2279

16

زیست شناسی سلولی و ملکولی- ژنتیک

كارشناسي

دکتر میرزا احمدی

--

خانم محمدی

2279

17

زیست شناسی سلولی و ملکولی- میکربیولوژی

كارشناسي

خانم دکتر آزاده توفیقی

2295

خانم ابتکار

2388

18

شیمی گرایش شیمی دارویی

كارشناسي

دکتر سید محمدی شعاعی

--

خانم دشتی

2279

19

مهندسی اپتیک

كارشناسي

دکتر روح ا... مرادحاصلی

2311

خانم دشتی

2279

20

شیمی کاربردی

كارشناسي

دکتر سید محمدی شعاعی

--

خانم دشتی

2279

21

زیست شناسی سلولی و ملکولی- بیوتکنولوژی

كارشناسي

خانم دکتر آزاده توفیقی

2295

خانم ابتکار

2388

 

 

رئیس آموزش: مرتضی فرجی   2209

ثبت نمرات: خانم آقایاری 2325

رئیس پژوهش: بهروز فتحی 2246

رئیس آزمایشگاه ها: علی عینلو 2317

مسئول دفتر ریاست : مهدی ملت پور 2367

 

 

 

دانشکده علوم انسانی

ردیف

عنوان رشته

مقطع

مدیر گروه

داخلی

کارشناس گروه

داخلی

1

زبان و ادبیات فارسی

دکتری

دکتر عقدائی

2299

خانم نوروزی

2420

2

علوم سیاسی- مسایل ایران

دکتری

دکتر خوشخطی

-

خانم نوروزی

2420

3

علوم سیاسی-سیاست‌گذاری‌عمومی

دکتری

دکتر خوشخطی

-

خانم نوروزی

2420

4

روابط بین الملل

دکتری

دکتر جعفری

2300

خانم نوروزی

2420

5

حسابداری

دکتری

دکتر علی محمدی

2235

صمد نصیری

2204

6

علوماقتصادی

دکتری

دکتر رجائی

2225

صمد نصیری

2204

7

علوماقتصادی- اقتصاد اسلامي

دکتری

دکتر رجائی

2225

صمد نصیری

2204

8

حقوق بین الملل عمومی

دکتری

دکتر پزشکی

2349

خانم نوروزی

2420

9

حقوق خصوصی

دکتری

دکتر قربانی

2349

خانم نوروزی

2420

10

مديريت بازرگاني -  مديريت بازاريابي

دکتری

حاج علی اکبری

2461

صمد نصیری

2204

11

مدیریت دولتی

دکتری

دکتر علی محمدی

2235

صمد نصیری

2204

12

مدیریت صنعتی- توليد و عمليات

دکتری

دکتر علی محمدی

2235

صمد نصیری

2204

13

مدیریت صنعتی- تحقيق در عمليات

دکتری

دکتر علی محمدی

2235

صمد نصیری

2204

14

جامعه شناسي -جامعه شناسي اقتصادي و توسعه

دکتری

دکتر دکتر قدیمی

2467

خانم نوروزی

2420

15

حقوق عمومي

کارشناسی ارشد ناپیوسته

--

--

بهرام نجفی

2227

16

حقوق جزا و جرم شناسی

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر پزشکی

2349

خانم یزدانی

2312

17

مديريت بازرگاني - مديريت مالي

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر نبی اله محمدی

2458

خانم اشکوری

صمد نصیری

2247

2204

18

حسابداري

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر علی بیات

2371

خانم رضایی

2470

19

مديريت بازرگاني - بازرگاني داخلي

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر حسین محمدی

--

خانم اشکوری –صمد نصیری

2247

2204

20

مدیریت بازرگانی-مدیریت استراتژیک

کارشناسی ارشد ناپیوسته

--

--

خانم اشکوری –صمد نصیری

2247

2204

21

مدیریت بازرگانی-تجارت الکترونیک

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر حسین محمدی

--

خانم اشکوری –صمد نصیری

2247

2204

22

مديريت بازرگاني - مديريت تحول

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر هما درودی

2460

خانم اشکوری –صمد نصیری

2247

2204

23

مديريت بازرگاني- بازاريابي

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر حسین محمدی

--

خانم اشکوری –صمد نصیری

2247

2204

24

مديريت بازرگاني - بازرگاني بين الملل

کارشناسی ارشد ناپیوسته

---

--

خانم اشکوری –صمد نصیری

2247

2204

25

مديريت بازرگاني - مديريت بيمه

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر نبی اله محمدی

--

خانم اشکوری –صمد نصیری

2247

2204

26

مدیریت بازرگانی-کارآفرینی

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر هما درودی

2460

خانم اشکوری –صمد نصیری

2247

2204

27

مدیریت كارآفريني-كسب و كار جديد

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر ابوالفضل مقدم

2457

خانم اشکوری –صمد نصیری

2247

2204

28

مديريت  اجرايي

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر ابوالفضل مقدم

2457

خانم اشکوری –صمد نصیری

2247

2204

29

مديريت مالي

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر نبی اله محمدی

--

خانم رضایی

2470

30

حقوق خصوصي

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر قربانی

2349

بهرام نجفی

2227

31

علوم سياسي

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر جز محمدی

2349

خانم یزدانی

2312

32

اقتصاد انرژی

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر حسین محمدی

--

خانم اشکوری –صمد نصیری

2247

2204

33

برنامه ریزی سيستم هاي  اقتصادي

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر حسین محمدی

--

خانم اشکوری –صمد نصیری

2247

2204

34

مطالعات منطقه‌اي-مطالعات خليج فارس

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر جمشید جزءمحمدپور

--

خانم یزدانی

2312

35

مدیریت دولتی-خطمشیگذاری عمومی

کارشناسی ارشد ناپیوسته

--

--

خانم اشکوری –صمد نصیری

2247

2204

36

مدیریت صنعتی- مدیریت عملکرد

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر فرهمندیان

2459

خانم اشکوری –صمد نصیری

2247

2204

37

روابط بين الملل

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر جمشید جزءمحمدپور

--

بهرام نجفی

2227

38

علوم اجتماعي- جامعه شناسي

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر قدیمی

2467

خانم یزدانی

2312

39

پژوهش علوم اجتماعي

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر قدیمی

2467

خانم یزدانی

2312

40

زبان و ادبيات فارسی

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر عقدائی

2299

خانم یزدانی

2312

41

حقوق

كارشناسي

دکتر ولیزاده

--

حمید رضا بیگدلی –خانم نوروزی

2227

 

42

مدیریت بازرگانی

كارشناسي

دکتر ابولفضل مقدم

2457

خانم اشکوری

2247

43

حسابداری

كارشناسي

دکتر اشکان رحیم زاده

2459

خانم رضایی

2470

44

مدیریت امور بانکی

كارشناسي

دکتر اشکان رحیم زاده

2459

خانم رضایی

2470

45

علوم سیاسی

كارشناسي

دکتر جمشید جزءمحمدپور

--

حمید رضا بیگدلی

2227

46

مدیریت بیمه

كارشناسي

دکتر اشکان رحیم زاده

2459

خانم اشکوری

2247

47

حسابداری

کاردانی

دکتر اشکان رحیم زاده

2459

خانم رضایی

2470

 

علمی کاربردی حسابداری

کاردانی

دکتر اشکان رحیم زاده

2459

خانم رضایی

2470

49

علمی کاربردی حسابداری

کارشناسی ناپیوسته

دکتر اشکان رحیم زاده

2459

خانم رضایی

2470

50

روابط سیاسی

كارشناسي

--

 

 

 

 

 

رئیس آموزش: مرتضی اسکندری 2258

ثبت نمرات: خانم ناهید محمدی –خانم زینب احمدی 2252

مسئول سایت: امیر رضا محمودیان 2334

رئیس پژوهش: محمود دشتی 2381

مسئول دفتر ریاست: نادر کریم پور 2300

مسئول کلاس: علی اصحابی 2254

 

 

 

دانشکده فنی مهندسی

ردیف

عنوان رشته

مقطع

مدیر گروه

داخلی

کارشناس گروه

داخلی

1

معماری

دکتری

دکتر هومن ثبوتی

2203

خانم محمدی

 

2309

2

سازه

دکتری

دکتر شربیانی

2288

خانم سلیمانی

 

2346

3

خاک و پی

دکتری

دکتر مهدی پنجه ای

2322

خانم سلیمانی

2346

4

مهندسي معماري

کارشناسی ارشد ناپیوسته

هومن ثبوتی

2203

خانم محمدی –سید باقر جعفری

2309

2361

5

مهندسي عمران- مهندسي و مديريت  آب

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر حامد سرورام

2237

احمد نجفی

2350

6

مهندسي عمران- آب و سازه‌هاي هيدروليكي

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر حامد سرورام

2237

احمد نجفی

2350

7

مهندسي عمران- سازه

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر شربیانی

2288

احمد نجفی

2350

8

مهندسي عمران-ژئوتكنيك

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر مهدی پنجه ای

2322

خانم سلیمانی

2346

9

مهندسي عمران راه و ترابري

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر طاهرخانی

 

خانم سلیمانی

2346

10

مهندسي مكاترونيك-اتوماتیک و کنترل تولید

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر انصاری

2341

علیر ضا خدایی

2326

11

مهندسی مکاترونیک-طراحی ربات ها و سیستم های مکاترونیک

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر انصاری

2341

علیر ضا خدایی

2326

12

مهندسی مکاترونیک-ارتباطات جنبی انسان- ماشین-کامپیوتر

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر انصاری

2341

علیر ضا خدایی

2326

13

طراحي شهري

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر ساشورپور

2362

خانم محمدی –سید باقر جعفری

2309

2361

14

مديريت پروژه و ساخت

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر هومن ثبوتی

2203

سید باقر جعفری

2361

15

مهندسي مكانيك- تبديل انرژی

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر انصاری

2341

علیر ضا خدایی

2326

16

برنامه ريزي شهري

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر ساشورپور

2362

خانم محمدی –سید باقر جعفری

2309

2361

17

مهندسي مواد- استخراج فلزات

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر یوسفی

2392

علیر ضا خدایی

2326

18

مهندسي هوا فضا- آئروديناميك

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر انصاری

2341

علیر ضا خدایی

2326

19

انرژی و معماري

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر هومن ثبوتی

2203

خانم محمدی

2309

20

مهندسی عمران

كارشناسي

دکتر حامد سرورام

2237

احمد نجفی - مصطفی نقدی

2350

21

مهندسی معماری

كارشناسي

دکتر هومن ثبوتی

2203

خانم محمدی –سید باقر جعفری

2309

2361

22

مهندسی مکانیک

كارشناسي

دکتر انصاری

2341

علیرضا خدایی

 

23

مهندسی شهرسازی

كارشناسي

دکتر ساشورپور

2362

خانم محمدی –سید باقر جعفری

2309

2361

24

مهندسی نقشه برداری

كارشناسي

دکتر رامین کیامهر

2237

احمد نجفی - مصطفی نقدی

2350

25

مهندسي عمران - سازه

كارشناسي

دکتر حامد سرورام

2237

احمد نجفی - مصطفی نقدی

2350

26

مهندسي عمران -عمران

كارشناسي

دکتر حامد سرورام

2237

احمد نجفی - مصطفی نقدی

2350

27

مهندسي عمران-نقشه برداري

كارشناسي

دکتر رامین کیامهر

2237

احمد نجفی - مصطفی نقدی

2350

28

مهندسي پزشكي-بيومكانيك

كارشناسي

دکتر انصاری

2341

علیرضا خدایی

2326

29

مهندسي متالورژي و مواد -متالورژي استخراجي

كارشناسي

دکتر شیما نکیسا

--

علیرضا خدایی

2326

30

مهندسی مکانیک

كارشناسي

دکتر انصاری

2341

علیرضا خدایی

2326

31

مهندسی اجرایی عمران

کارشناسی ناپیوسته

دکتر حامد سرورام

2237

احمد نجفی - مصطفی نقدی

2350

32

مهندسي تكنولوژي معماري

کارشناسی ناپیوسته

دکتر هومن ثبوتی

2203

خانم محمدی –سید باقر جعفری

2309

2361

33

مهندسي تكنولوژي مكانيك خودرو

کارشناسی ناپیوسته

دکتر انصاری

2341

علیرضا خدایی

2326

34

مهندسي تكنولوژي متالورژي - ذوب فلزات

کارشناسی ناپیوسته

دکتر شیما نکیسا

--

علیرضا خدایی

2326

35

معماری

کارشناسی ناپیوسته

دکتر هومن ثبوتی

2203

خانم محمدی –سید باقر جعفری

2309

2361

36

مهندسي تكنولوژي عمران-عمران

کارشناسی ناپیوسته

دکتر حامد سرورام

2237

احمد نجفی - مصطفی نقدی

2350

37

مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو

کارشناسی ناپیوسته

دکتر انصاری

2341

علیرضا خدایی

2326

38

معماری

کاردانی ناپیوسته

دکتر هومن ثبوتی

2203

خانم محمدی –سید باقر جعفری

2309

2361

39

نقشه برداری

کاردانی پیوسته

دکتر رامین کیامهر

2237

علیرضا خدایی

2326

40

علمی کاربردی ساختمان

کاردانی

دکتر حامد سرورام

2237

علیرضا خدایی

2326

41

علمی کاربردی مکانیک خودرو

کاردانی

دکتر انصاری

2341

علیرضا خدایی

2326

42

علمی کاربردی ارتباط تصویری

کارشناسی ناپیوسته

مسئول - مینا سلیمی

2392

خانم محمدی

 

2309

 

رئیس آموزش: حمید امیدی

ثبت نمرات: خانم سرداری 2248

مسئول سایت: آقای خادم 2219

رئیس پژوهش: بهرام علی حیدری 2286

مسئول آزمایشگاه: باقر مولایی 2289

مسئول کلاس: محمد پورحسین روشن 2250

مسئول آتلیه : سعید ماکویی 2392

مسئول بایگانی : ابوالفضل بازرگان  2329

مسئول دفتر ریاست : حبیب باقری 2322

 

 

دانشکده علوم تربیتی

ردیف

عنوان رشته

مقطع

مدیر گروه

داخلی

کارشناس گروه

داخلی

1

روانشناسی تربیتی

دکتری

دکتر غلام حسین انتصار فومنی

2462

خانم محمدی

2476

2

مدیریت آموزشی

دکتری

دکتر نقی کمالی

2275

خانم محمدی

2476

3

زبانشناسی

دکتری

دکتر محمدرضا عروجی

2462

خانم محمدی

2476

4

الهیات و معارف اسلامی-علوم قرآن و حدیث

دکتری

دکتر  حسین مرادی

2462

خانم محمدی

2476

5

عرفان اسلامي و انديشه امام خميني (س)

دکتری

دکتر نادر محمدزاده

-

خانم محمدی

2476

6

آموزش و بهسازي منابع انساني

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر  رسول داوودی

2462

خانم محمدی

2476

7

مدیریت آموزشی

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر نقی کمالی

2275

خانم محمدی

2476

8

فیزیولوژی ورزشی و بالینی

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر آرش ترک سامنی

--

خانم محمدی

2476

9

تکنولوژی آموزشي

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر  رسول داوودی

--

خانم محمدی

2476

10

فیزیولوژی ورزشی- فیزیولوژی ورزشی كاربردي

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر آرش ترک سامنی

--

خانم محمدی

2476

11

الهيات و معارف اسلامي-اديانوعرفان

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر محمد زاده

2462

خانم افشاری

2471

12

مديريت ورزشي

کارشناسی ارشد ناپیوسته

خانم دکتر آتوسا تیموری

2263

خانم محمدی

2476

13

مديريت ورزشي- مديريت بازاريابي در ورزش

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر حسین الله یاری

--

خانم محمدی

2476

14

تحقيقات آموزشي

 

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر  رسول داوودی

--

خانم محمدی

2476

15

آموزش زبان انگليسي

کارشناسی ارشد ناپیوسته

 

--

خانم محمدی

2476

16

روانشناسي عمومي

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر مسعود حجازی

--

خانم محمدی

2476

17

روانشناسی ورزشي

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر غلام حسین انتصار فومنی

2462

خانم محمدی

2476

18

روانشناسي باليني

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر غلام حسین انتصار فومنی

2462

نادر محمدی

2469

19

فيزيولوژي ورزشي- تغذيه ورزش

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر آرش ترک سامنی

--

خانم محمدی

2476

20

الهيات و معارف اسلامي - علوم قرآن و حديث

کارشناسی ارشد ناپیوسته

دکتر  حسین مرادی

--

خانم افشاری

2471

21

آموزش زبان انگلیسی

كارشناسي

 

--

خانم افشاری

2471

22

روانشناسی

كارشناسي

دکتر مسعود حجازی

--

خانم افشاری

2471

23

علوم ورزشی علوم زیستی

كارشناسي

--

--

خانم افشاری

2471

24

علوم تربیتی- مدیریت و برنامه ریزی

كارشناسي

--

--

خانم افشاری

2471

25

روان شناسي-روان شناسي عمومي

كارشناسي

دکتر مسعود حجازی

--

خانم افشاری

2471

26

الهيات و معارف اسلامي-فقه و مباني حقوق اسلامي

كارشناسي

دکتر  حسین مرادی

--

خانم افشاری

2471

27

تربیت بدنی مربی گری

كارشناسي

دکتر حسین الله یاری

--

نادر محمدی

2469

28

آموزش زبان انگلیسی

کارشناسی ناپیوسته

--

--

خانم افشاری

2471

29

تربیت دبیر  تربیت بدنی

کارشناسی ناپیوسته

دکتر حسین الله یاری

--

نادر محمدی

2469

30

آموزش و پرورش ابتدائی

کارشناسی ناپیوسته

دکتر حسین الله یاری

--

خانم افشاری

2471

31

تربیت بدنی و علوم ورزشی

کارشناسی ناپیوسته

دکتر حسین الله یاری

--

نادر محمدی

2469

32

تربیت بدنی

کاردانی

دکتر حسین الله یاری

--

نادر محمدی

2469

 

 

 

رئیس آموزش: احمد اشرفی 2473

ثبت نمرات: صمد هادی 2340

مسئول سایت: صمد امینی 2468

رئیس پژوهش: خانم حسن بیگی 2478

مسئول کلاس: محمد رضا محمدی 2405

 

 

دانشکده پرستاری  و مامایی

ردیف

عنوان رشته

مقطع

مدیر گروه

داخلی

1

پرستاری

کارشناسی

دکتر سيده وحيده حسيني

2215

2

مامایی

کارشناسی

دکتر فاطمه رستمخانی

2215

 

رئیس آموزش: خانم زارعی 2284

رئیس پژوهش: دکتر سید وحیده حسینی 2215